Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, software, nápoje, lékařství a medicína, materiály, zločin a právo, příroda, stavebnictví, rostliny, technika, věda, literatura, psychologie, kultura, matematika, náboženství a křesťanství, sport, latina, internet, nemoce, účetnictví, školství, hardware, cestování atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Strategie, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Oddechové, Sportovní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, parkování - parkovačky, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: weby, pro dospělé, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky států světa, Papua New Guinea, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, A, Textová přáníčka a obrázky k svátku, doporučujeme, Tapety na plochu PC, cestování, Prapory regionů a království

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Motta, myšlenky, aforismy, moudrosti, úsloví, hlášky, přísloví

Citáty slavných, Motta, myšlenky, aforismy, moudrosti, úsloví, hlášky, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o životě, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Anekdoty, frky, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry

Potřebujete se naladit? Anekdoty, frky, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Somálcích, O škole, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O ženách apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mim, Normalizace, Čeští králové, Upálen, Dallas Stars, Boston Bruins, Prezidenti ČR, Křesťanství, Československo, Olympiáda, Závodník, Habsburkové, Textařka, Itálie, Zavražděn, Továrník, Hokejisté, Životopis, Slováci, HIV pozitivní, Francouz, Fotograf, Náboženství, KHL, Kněz, Režisér, Druhá světová válka, KSČ, Vojevůdce, Olympijský vítěz, Egypt, Pittsburgh Penguins, Architekt, Miliardář, Orlík, Malíř apod.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky Webhry jsou rozdělené kategorií: Střílecí hry, Auta a závodní, Barbie hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Deskovky, Adventury apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Keywords:Wallpapery do mobilu, Webové online hry zdarma, zeměpis, Prapory regionů a království, Kubovy osobní stránky o cestování, Online zeměpisné testy zdarma, zdarma, Přehled formátů souborů, Přání a přáníčka, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Kliparty zdarma ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Hry pro děti, Logické hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Adventury a tak dále.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Síť, volný čas a zábava

Tapety na plochu PC - wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. lze použít v monitor, obrazovka počítače, notebook, smartphone, tablet, mobilní telefon, PC, mobil, displej, počítač, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, OSX, Windows 10, Windows XP, Windows 7, Chrome OS, macOS, Linux Xubuntu, Windows Me, Windows NT, FreeBSD. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, ptáci, Formule 1, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, motorky, květiny, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, zvířata, free wallpapers, Rally, závody aut. Vyberte si rozměr z 1280x800, 1600x900, 768x1024, 1280x960, 1024x768, 1680x1050, 1152x1920, 1600x2560, 2560x2048, 360x760, 2560x1920, 1536x2560, 1536x2048, 320x568, 1366x1024, 854x480 atd.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: tipy, URL, Full HD tapety ke stažení, Istanbul, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled formátů souborů, Prapory českých měst, Rose McGowan, A, Prapory českých měst, Super online kvízy, Vlajky jednotlivých států USA

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Informace, volný čas a zábava

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, dopravní prostředky, zelenina, hmyz, halloween, ptáci, Vánoce a Advent, symboly, přístroje, květiny, nástroje a přístroje, hudba, stavby, ovoce, rostliny, mapy, osobnosti a lidé, věda, jídlo a nápoje, sport atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Anekdoty, vtípky, kameňáky, černý humor, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, kameňáky, černý humor, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, židovské anekdoty apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: hyperlinky, Dopravní značky, výukové pomůcky, FC Barcelona, odkazy, Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace, Anguilla, kuriozity, A, Stručný encyklopedický slovník

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas, M, Kliparty pro Office, Světové vlajky, Holly Valance, info, zábava, Online adventní magazín, počítače, internetové stránky, V, Narozeninová přání a přáníčka, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Kontrola z finančního úřadu: Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Další odkazy:

Kalkata
Tipy na Partnerské weby
Gratulace a přání
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení
Naše tipy na užitečné weby
Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky
Zajímavé webové stránky
Grunge hudební rockový styl
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kim Kardashian

Děkujeme vám za vaši návštěvu.