Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: New York Rangers, Poprava, Dallas Stars, Novinář, Český slavík, Egypt, Česká královna, Herec, Poslanec, Rétorika, Miliardáři, Hudba, Češi, KSČ, Ministři, Královna, Slováci, Dramatik, Slovák, Žhavé výstřely, Ital, Prezidenti, Hejtmani, Vládce, Dabérka, Teolog, Fotograf, Zpěvák, Prezident, Country, Pedagog, Životopis, Nobelova cena, Nežijící, Herečka, Sci-fi apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dárky, Řetězy, Vánoční koledy, Historické ozdoby, Filmy, Osvětlení do oken, Píseň, Smrk, Kavkazská jedle, Drážďany, Košíčky, Láska nebeská, Vinná klobása, Vánoční dekorace, Bůh, Vánoční trhy, Santa Claus, Vánoční svařák, Pastýř, Adventní neděle, Jmenovky, Keramika, Milka, Keramický adventní věnec, Rumové řezy, SMS, Tisk, Osvětlení, Betlém, Adventní kalendář, Obrazovka apod.

Internet, síť, informace a zábava

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, politika, nástroje, nápoje, školství, stavebnictví, příroda, věda, hardware, zkratky, psychologie, sport, rostliny, bankovnictví, různé, software, jídlo, kultura, zločin a právo, internet, nemoce, latina, ekonomie a ekonomika, filozofie atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, politika, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, umělci, národnost, státní správa, filozofie, poruchy, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, školství, přezdívky, osobnosti, lékařství, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, mytologie, sport, nadpřirozené osoby atd.

Klíčová slova: V, Světové vlajky, odkaz, Online testy a kvízy zdarma, Gratulace a přání, Stručný slovník pojmů a termínů, Super free web games zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Albania, zdroje informací, počítače, zdarma, doporučujeme

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Kameňáky, fórky, vtipné texty, černý humor, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, vtipné texty, černý humor, fóry, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, frky o zvířatech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu apod.

Síť, informace a zábava

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Přísloví, hlášky, aforismy, moudra, úsloví, moudrosti, bonmoty

Citáty slavných, Přísloví, hlášky, aforismy, moudra, úsloví, moudrosti, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o smutku od různých známých osobností.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Keywords:cestování, Full HD wallpapers na PC, výukové pomůcky, webové stránky, Wallpapers na plochu hry, URL, Přehled přípon a koncovek souborů, Onlinovky zdarma, Thierry Henry, Nejhranější online testy a kvízy, Dopravní značení, Online adventní magazín

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Informace, informace a zábava

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Obrázky ke stažení - full HD pozadí na PC

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro notebook, mobil, počítač, smartphone, monitor, displej, phablet, ultrabook, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Mac, FreeBSD, Windows 7, Windows 10 Mobile, Windows 98, SUSE Linux, Windows NT, Lubuntu, Windows 95, Linux Ubuntu, Linux Mint. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, fantasy, ptáci, květiny, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, zvířata, fraktály, velkoměsta a noční život, motorky, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, Formule 1, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 360x760, 1152x768, 800x600, 1280x854, 320x568, 1366x1024, 640x480, 2560x2048, 1536x2048, 1280x720, 800x1280, 1280x800, 1280x960, 1600x900, 360x640, 360x720 atd.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Seznam vlajek měst České republiky, info, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, linky, zeměpis, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Sexy Erika Eleniak, Hry pro nejmenší online, Hry pro kluky, hyperlinky, Online adventní magazín

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak otevřít, jak exportovat, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet soubory těchto typů: internet a web, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, písma, fonty apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Náš tip, informace a zábava

Fórky, fóry, vtípky, černý humor, frky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Fórky, fóry, vtípky, černý humor, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o policajtech, O mužích, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O ženách, O Somálcích, O Windows, Vtipy o Bohu apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Fóry, fórky, vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, fórky, vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, O Windows, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O ženách, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O mužích, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky o tchýních, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o cikánech apod.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma. Mj. na webu naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: kuriozity, Členské země americké federace, Full HD pozadí na PC, Canada Flag, multimédia, školství, internet, Obrázek rolniček, Městské a obecní prapory obcí ČR, Dopravní značky, zadarmo

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak otevřít, jak exportovat, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet soubory těchto typů: internet a web, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, písma, fonty apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

World wide web, internet, informace a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, lékařství a medicína, nemoce, latina, počítače, věda, nástroje, psychologie, materiály, literatura, český jazyk, bankovnictví, software, zločin a právo, internet, náboženství a křesťanství, nápoje, technika, matematika, jídlo, rostliny, fyzika, cestování, politika atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, pro dospělé, V, Nejlepší online hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky zemí východní Asie, Biografie známých osobností, zajímavosti, pro děti, Online biografie, životopisy osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, volný čas, Sexy Laetitia Casta, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Další odkazy:

Tenis wallpapers
Linky na partnerské weby
Flags of the world countries
Odkazy na užitečné webové stránky
Country flags
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Kate Moos
Zajímavé internetové odkazy
Laos
Odkazy na partnerské weby
Úspory a spoření

Děkujeme vám za vaši návštěvu.