Partnerské weby, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

černý humor, ftipy, kameňáky, frky, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, kameňáky, frky, anekdoty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, černý humor, anekdoty o politice apod.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . Naleznete zde online html5 hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Logické hry, Adventury, Střílecí hry, Deskovky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Omalovánky apod.

Vtipné texty, fórky, fóry, ftipy, vtípky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, fóry, ftipy, vtípky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Somálcích, O škole, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O ženách, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Dopravní značky, cestování, pro dospělé, Vlajky afrických zemí, Nejlepší online hry zdarma, zdroje informací, Pozadí na plochu počítače, Warez Movies, software, music mp3, info, odkaz, Wallpapery na plochu PC, č

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, ženy a dívky, mapy, stavby, sport, smajlíci a emotikony, zelenina, symboly, nástroje a přístroje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, zvířata, ptáci, auta, osobnosti a lidé, květiny, hudba, muži, halloween, nápoje, přístroje, věda atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, herectví, herci a herečky, přezdívky, osobnosti, věda, školství, umělci, záliby, politici, filozofie, národnost, sport, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, historie, psychologie, fikce a fantasy, státní správa, podnikání a podnikatelé, lékařství, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, jak konvertovat, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit soubory následujících typů: systémové soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, video soubory, internet a web, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Keywords:Online testy zdarma bez registrace, Federace USA, Webové online hry zdarma, Dopravní značky, Athletic Bilbao club, Seznam přípon a koncovek souborů, A, linky, Sportovní pozadí na plochu Windows, Online adventní magazín, Seznam vlajek amerických států, humor

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Informace, zábava, důležité informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: webové stránky, V, Nejhranější hry online, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Seznam zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Zastave svetovnih držav, Ilustrace, obrázky, Hry pro dívky online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, kuriozity

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Náš tip, zábava, důležité informace

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: ú, zábava, školství, Ashlee Simpson, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Hry pro nejmenší online, Free computer wallpapers, URL, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zadarmo

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: doporučujeme, zeměpis, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Městské a obecní prapory obcí ČR, weby, Vlajky měst jihočeského kraje, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, multimédia, webovky, internetové stránky, Obrázky k svátku, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Neopatrný důchodce: Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Vodní obrázky na plochu
Linky na partnerské weby
Country flags
Doporučené odkazy
Christina Aguilera
Odkazy na partnerské weby
Denise Richards
Odkazy na užitečné webové stránky
Chelsea Football Club
Naše tipy na užitečné weby
Chicago city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.