Naše tipy, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: M, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky na plochu počítače, humor, Hanoj, Dopravní značení, Super online flash hry, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Salma Hayek, Vlajky měst České republiky, A, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, linky

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Keywords:zdroje informací, Online vánoční magazín, F, Obrázky a kliparty zdarma, Canada, Biografie známých osobností, tipy, zábava, New York city, Staré hry online, Online geografické testy zdarma bez registrace, zadarmo

černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O Windows, O Němcích, O důchodcích, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O škole, O Slovácích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Frky ze života apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, multimédia, zdarma, Paris Saint-Germain F.C., odkaz, internet, počítače, Dětské omalovánky, webovky, hyperlinky, Online web Hry zdarma bez registrace, Seznam zkratek a akronymů

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Informace, cestování, zábava i hry

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Tapety na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. lze použít v PC, počítač, mobil, obrazovka počítače, displej, ultrabook, tablet, phablet, mobilní telefon, notebook, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Java ME, Windows 95, Windows Server 2012, Windows Me, SUSE Linux, Linux Fedora, macOS, Red Hat Linux, Windows 7, Linux Ubuntu. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, zvířata, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, free wallpapers, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, fraktály, motorky, armáda, válka, zbraně, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní a závodní auta. Dostupné rozměry 1024x768, 1152x1920, 1920x1200, 1152x864, 2048x1080, 4800x1200, 1366x768, 1440x2560, 1920x1440, 1280x768, 2048x1536, 3200x1200, 1080x1920, 2560x1600, 375x812, 1600x2560 atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, náboženství, hudba, sport, auta, muži, mapy, ptáci, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, stavby, věda, nápoje, halloween, hmyz, ovoce, rostliny, zvířata, nástroje a přístroje, ženy a dívky, květiny atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Nejlepší online hry zdarma, Prapory regionů a království, Vánoční magazín, Hong Kong, cestování, weby, Nejhranější hry online

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Tennessee, Aljaška, Kalifornie, Kansas, Minnesota, Kentucky, Wisconsin, Rhode Island, Severní Dakota, New York, Montana, Indiana, Havaj, Georgie, Alabama, Washington, Massachusetts, Virginie, Connecticut, Utah, Texas, Michigan, Ohio, Louisiana, Arizona atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit soubory z následujících kategorií: dokumenty, video soubory, obrazy disků, internet a web, písma, fonty, hudební audio soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, Pozadí na plochu počítače, Obrázky, kliparty, kuriozity, Hanoj city, zajímavosti, info, V, internetové stránky, Super online flash hry, Online testy a kvízy zdarma, Omalovánky nejen pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Další odkazy:

Přáníčka k svátku a jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Draw poker
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kristin Kreuk
Tipy na zajímavé weby
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Oman
Tipy na užitečné weby
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.