Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Střílečky, Karetní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Sportovní, Velikonoční hry, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, parkování - parkovačky a podobně.

Síť, všeobecné informace zdarma

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Alabama, Michigan, Nové Mexiko, Washington, Kentucky, Utah, Severní Dakota, Arizona, Georgie, Vermont, New York, Connecticut, Západní Virginie, Havaj, Ohio, Severní Karolína, Indiana, Delaware, Idaho, Oklahoma, Colorado, Mississippi, Pensylvánie, Missouri, Tennessee atd.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro nejmenší online, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Omalovánky nejen pro děti, výukové pomůcky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Cristiano Ronaldo, weby, Online životopisy, biografie slavných osobností, URL, pro děti

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Malíř, Vojáci, Olympijští vítězové, Ministr, Pop, Masový vrah, Prezidenti USA, Angličané, Imitátor, Pedagog, Diplomat, Američané, New York Rangers, Textařka, Fotograf, Gymnasté, Poslanci, Rakušan, Hudba, ČSSD, Sci-fi, Žijící, Maršál, Čech, New Jersey Devils, Podnikatelé, Náboženství, Komunisté, Dramatik, Atentát, Esejista, Exilový prezident, Právník, Mim, Habsburkové, První republika apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, rodinné vztahy, fikce a fantasy, historie, národnost, žurnalisté a novináři, lékařství, profese a zaměstnání, křesťanství, herectví, herci a herečky, státní správa, podnikání a podnikatelé, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, školství, nadpřirozené osoby, věda, politici, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Informace, všeobecné informace zdarma

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Keywords:Vlajky států USA, volný čas, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Nejhranější online testy a kvízy, zeměpis, odkaz, Fantasy wallpapers, Wallpapery na PC ke stažení, humor, hyperlinky

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Logické hry, Závody aut, Adventury, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Animace, Pro dívky, Střílečky, Bojové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Vtípky, vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O mužích, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O Windows, Vtipy o Bohu, O důchodcích apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pittsburgh Penguins, Právník, Poslanci, Československo, Scénárista, Husité, Trenérka, Voják, Dramatik, Normalizace, Archivář, Pop, Vojáci, Hejtman, Vražedkyně, Rétorika, Svatý, Hejtmani, Mim, Charta 77, Žhavé výstřely, Habsburkové, Herec, Závodník, Olympijský vítěz, Slovák, Lord, Dabérka, Zpěvačka, Historik, Upálen, Exilový prezident, Olympiáda, Zpěvačky, Režisér, Generalissimus apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Dopravní značení, Nejlepší online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Rose McGowan, Městské a obecní prapory obcí ČR, Počítačové tapety pro Windows, Seznam souborových přípon, Vlajka Svatého Pierra a Miquelona, zdroje informací, počítače, odkazy, V

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Online vánoční magazín, webové stránky, Luis Suárez uruguayský fotbalista, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Bayern München, zajímavosti, Online vánoční webzine, Nejlepší zeměpisné kvízy

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: školství, V, Stručný encyklopedický slovník, V, kuriozity, Wallpapers na plochu, tipy, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky států a zemí světa, zábava, doporučujeme, Hry pro dívky online, Sexy Maria Šarapovová, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Další odkazy:

Tapety se zvířaty na plochu PC
Tipy na Partnerské weby
Istanbul
Partnerské internetové stránky
Free style - volný styl
Tipy na užitečné weby
Obrázky k jmeninám
Doporučené internetové odkazy
Sexy Christina Aguilera
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Shakira

Děkujeme vám za vaši návštěvu.